ГОЛОВНА – Новини

26 Лютого 2018

Вода при схудненні та нарощуванні м’язів

Існує багато міфів щодо вживання води під час схуднення та при нарощуванні м’язів в тренажерному залі. Поширена думка, що якщо не пити воду під час тренувань, вага втрачається швидше. Але чи насправді це так?

Фактично, щоб залишатися струнким, треба пити більше води на тренуванні і під час відпочинку. Без води ваші нирки не зможуть фільтрувати відходи організму. При нестачі води нирки звертаються за допомогою до печінки. Однією з функцій печінки є активізація запасів відкладеного жиру для вироблення енергії. А отримуючи додаткові запити від нирок, печінка не може одночасно займатися спалюванням жиру. В результаті цей процес може перерватися.

 

Крім того, вода здатна зменшити відчуття голоду, змушуючи вас їсти менше, а ще в ній відсутні калорії. Якщо ви сидите на високобілковій дієті, вам потрібна достатня кількість води, щоб нейтралізувати аміак, побічний продукт переробки білка на енергію. Чим більше рідини ви вип’єте, тим більшу кількість токсинів ви розчините в крові і тим швидше вони вийдуть з організму. Тому мінеральна вода ДЕВАЙТІС-СПОРТ , завдяки своєму природно збалансованому хімічному складу є незамінному для тих, хто бажає схуднути.

 

Але чи допомагає вода при нарощуванні м’язів? Ви ніколи не задавалися питанням, чому в окремі дні ви відчуваєте себе настільки видихлим, що нездатні качати залізо? Однією з причин цього може бути зневоднення. Щоб змусити ваші м’язи працювати на тренуванні, вам необхідна вода.

 

З потом організм втрачає натрій і невеликі кількості калію і магнію. При серйозних навантаженнях може виникнути тимчасовий недолік цих важливих мінеральних речовин. Уникнути такої неприємності дозволить відновлення водного балансу організму після тренувань за допомогою мінеральних вод. Природна мінеральна вода ДЕВАЙТІС-СПОРТ багата такими потрібними елементами як: магній (Мg), кальцій (Са), натрій (Na), калій (K) та йод (І). Вона має змішаний склад і це тільки посилює її корисні властивості.

 

Якщо вашому організму не вистачає води, м’язова сила і контроль рухів ослабнуть. Дефіцит води всього в 2-4% від загальної ваги тіла здатний знизити ефективність силового тренування на 20%, а аеробне силу – на цілих 48%. Щоб уникнути зневоднення, ви повинні привчити себе пити часто протягом дня.

 

Так як чистої води протягом дня ви повинні випивати досить багато, бажано носити її з собою в пляшках, як це роблять професіонали. Спеціальна спортивна пляшка ДЕВАЙТІС-СПОРТ із зручним дозатором ідеально підходить для використання, де б ви не знаходилися – в офісі, тренажерному залі або за кермом автомобіля.

 

Вода становить більшу частину нашого організму, тому обмежувати себе в її споживанні означає суперечити природі, адже ми прийшли в спортивний зал в пошуках гармонії. В досягненні успіху Вам допоможе сама природа. Якщо Ви активна, цілеспрямована людина, ДЕВАЙТІС-СПОРТ саме для Вас!